This site currently fits better in landscape orientation
log in  
>>

  FIXTURES LIST

          

DateVenueDivisionHome TeamAway Team
POSTPONEDCrosfields School
2 courts at start
Mixed PremierReading & Country BvSilver Fox A
September 2019
October 2019
November 2019
Wed 6 Nov
20:10
The Holt School
2 courts at start
Mixed 1Three of Clubs AvProspect
December 2019
Thu 5 Dec
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Ladies 1Prospect vCotswold
Thu 12 Dec
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mixed 1Prospect vFlying Rackets
January 2020
Thu 9 Jan
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mixed 2Chiltern BvNorth Reading
Thu 16 Jan
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Ladies 1Chiltern vCotswold
Thu 30 Jan
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mens 3Prospect vCrescent B
Thu 30 Jan
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mixed 2Chiltern BvOasis B
February 2020
Wed 12 Feb
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mens 3Oasis BvProspect
March 2020
Thu 5 Mar
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Ladies 1Prospect vChiltern
Mon 16 Mar
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mixed 2Chiltern BvThree of Clubs B
Mon 16 Mar
20:10
Crosfields School
3 courts at start
Mens 1British Rail AvHawley
Tue 17 Mar
20:00
Rivermead Leisure Centre
2 courts at start
Mens 4Rivermead BvMitford Smashers B
Tue 17 Mar
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mixed 3BJBA Juniors vCrescent B
Wed 18 Mar
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Ladies 2Oasis vNorth Reading
Wed 18 Mar
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mens 1Oasis AvReading & Country A
Wed 18 Mar
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mixed 1Hawley BvCotswold A
Thu 19 Mar
20:00
Trevelyan School
2 courts at start
Mixed 1Flying Rackets vThree of Clubs A
Fri 20 Mar
20:00
The Hurst School
2 courts at start
Mens 2Hurst vRivermead
Mon 23 Mar
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mixed PremierChiltern AvReading & Country A
Mon 23 Mar
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mixed 1Prospect vThree of Clubs A
Mon 23 Mar
20:00
Woodford Park Leisure Centre
2 courts at start
Mixed PremierSilver Fox BvHawley A
Mon 23 Mar
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Ladies 1Cotswold vProspect
Mon 23 Mar
20:10
The Holt School
2 courts at start
Mens 2Three of Clubs vCrescent A
Tue 24 Mar
20:00
Rivermead Leisure Centre
2 courts at start
Mens 2Rivermead vCotswold A
Wed 25 Mar
19:30
The Emmbrook School
2 courts at start
Mixed 2Crescent AvChiltern B
Wed 25 Mar
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mens 3Oasis BvMitford Smashers A
Wed 25 Mar
20:10
The Holt School
2 courts at start
Ladies 2Three of Clubs vSilver Fox
Thu 26 Mar
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mixed PremierChiltern AvBritish Rail
Thu 26 Mar
20:00
Trevelyan School
2 courts at start
Mixed 1Flying Rackets vOasis A
Fri 27 Mar
20:00
Kendrick Girls School
2 courts at start
Mens 3North Reading vProspect
Fri 27 Mar
20:00
The Hurst School
2 courts at start
Mens 2Hurst vChiltern B
Mon 30 Mar
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mens 1Chiltern AvOasis A
Mon 30 Mar
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Mixed 3Cotswold BvCrescent B
Mon 30 Mar
20:00
Woodford Park Leisure Centre
2 courts at start
Mens 1Silver Fox AvBritish Rail A
Mon 30 Mar
20:10
The Holt School
2 courts at start
Ladies 2Three of Clubs vNorth Reading
Tue 31 Mar
20:00
Ryeish Green Sports Hub
3 courts at start
Mens 4Mitford Smashers BvRivermead B
April 2020
Wed 1 Apr
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 3Oasis DvBJBA Juniors
Wed 1 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mens 1Hawley vChiltern A
Wed 1 Apr
20:10
The Holt School
2 courts at start
Mens 2Three of Clubs vBritish Rail C
Thu 2 Apr
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mens 3Prospect vSyngenta
Fri 3 Apr
20:00
The Hurst School
2 courts at start
Mens 2Hurst vCotswold A
Mon 6 Apr
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Mens 4Cotswold BvMitford Smashers B
Mon 6 Apr
20:00
Woodford Park Leisure Centre
2 courts at start
Mens 1Silver Fox BvBritish Rail A
Mon 6 Apr
20:10
The Holt School
2 courts at start
Mixed 1Three of Clubs AvHawley B
Tue 7 Apr
20:00
Rivermead Leisure Centre
2 courts at start
Mens 2Rivermead vCrescent A
Tue 7 Apr
20:00
Ryeish Green Sports Hub
3 courts at start
Mens 3Mitford Smashers AvChiltern C
Tue 7 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mixed PremierReading & Country AvChiltern A
Wed 8 Apr
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 1Oasis AvProspect
Wed 8 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mixed PremierHawley AvSilver Fox A
Thu 9 Apr
20:30
Loddon Valley Leisure Centre
3 courts at start
Mens 2British Rail CvChiltern B
Tue 14 Apr
20:00
Ryeish Green Sports Hub
3 courts at start
Mens 4Mitford Smashers BvCrescent D
Tue 14 Apr
20:00
Cotswold Sports Centre
3 courts at start
Mens 2Cotswold AvRivermead
Tue 14 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mens 1Reading & Country AvChiltern A
Wed 15 Apr
19:55
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 3Oasis DvCrescent B
Wed 15 Apr
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 1Oasis AvFlying Rackets
Wed 15 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mixed PremierHawley AvReading & Country A
Fri 17 Apr
20:00
Kendrick Girls School
2 courts at start
Mixed 2North Reading vCrescent A
Mon 20 Apr
20:00
Woodford Park Leisure Centre
2 courts at start
Mixed PremierSilver Fox BvChiltern A
Wed 22 Apr
19:30
The Emmbrook School
2 courts at start
Mens 2Crescent AvRivermead
Wed 22 Apr
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mens 1Oasis AvBritish Rail A
Wed 22 Apr
20:00
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mens 3Oasis BvSyngenta
Wed 22 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Ladies 1Hawley vProspect
Thu 23 Apr
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mens 2Chiltern BvCotswold A
Fri 24 Apr
20:00
Kendrick Girls School
2 courts at start
Mixed 2North Reading vThree of Clubs B
Mon 27 Apr
20:00
Woodford Park Leisure Centre
2 courts at start
Mens 1Silver Fox AvBritish Rail B
Mon 27 Apr
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Mens 2Cotswold AvBritish Rail C
Tue 28 Apr
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mens 3Prospect vMitford Smashers A
Tue 28 Apr
20:00
Rivermead Leisure Centre
2 courts at start
Mixed 3Rivermead vCrescent B
Wed 29 Apr
19:30
The Emmbrook School
2 courts at start
Mens 2Crescent AvThree of Clubs
Wed 29 Apr
19:55
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 3Oasis CvBJBA Juniors
Wed 29 Apr
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mens 1Hawley vReading & Country A
Thu 30 Apr
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mens 1Chiltern AvBritish Rail A
Thu 30 Apr
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Mens 3Prospect vChiltern C
May 2020
Fri 1 May
19:30
The Emmbrook School
2 courts at start
Mens 4Crescent CvWargrave
Mon 4 May
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Mixed 1Cotswold AvFlying Rackets
Mon 4 May
20:10
The Holt School
2 courts at start
Mens 2Three of Clubs vRivermead
Mon 4 May
20:10
Crosfields School
3 courts at start
Mens 1British Rail AvReading & Country A
Wed 6 May
19:55
Reading University Sports Centre (SportsPark)
2 courts at start
Mixed 3Oasis CvRivermead
Wed 6 May
20:10
Crosfields School
2 courts at start
Mens 1Hawley vOasis A
Thu 7 May
19:30
Blessed Hugh Farringdon Catholic School
2 courts at start
Ladies 1Prospect vHawley
Thu 7 May
19:30
Chiltern Edge School
3 courts at start
Mens 2Chiltern BvBritish Rail C
Mon 11 May
20:00
Cotswold Sports Centre
2 courts at start
Mixed 1Cotswold AvThree of Clubs A
Mon 11 May
20:10
Crosfields School
3 courts at start
Mixed PremierBritish Rail vSilver Fox A
December 2019
February 2020
March 2020